Yurtdışı Şehirlerarası Paket Teslimatı

Yurtdışı Şehirlerarası Paket Teslimatı

Aynı gün teslim edilmesi gereken acil ve bir o kadar da önemli bir evrak paketiniz var ise kesinlikle panik yapmayın. Çünkü aynı gün kuryelerimiz ile gönderilerinizin teslimatlarını yapmaktayız. Hemen şirketimizi arayarak kuryemiz göndereceğiniz evrak paket yada eşyayı vereceğiniz adresten hemen alıyor ve motor ile veya otobüs ile yada arabayla alıcının adresine aynı günde teslim edebilirsiniz.  Teslim edikdikten hemen sonra sizlerde arayarak teslimat bilgilerini vermekteyiz. Ayrıca 7 gün 24 saat bu kurye hizmetini uygulamaktayız.

Yurtdışı şehirlerarası kurye hizmetimizde taşıyamayacağımız bazı eşya grupları 10 kg’dan ağır olan, sıvı, akıcı, yanıcı, patlayıcı, ruhset izinine elbette ki yada yasalar ile bulundurulması men edilmiş maddeleri kesinlikle taşıyamayız. Bu tip eşyaları kurye hizmeti 2 motor ile şehirler arası kurye hizmeti 3 yaya kurye yada motorlu veya kombo araçlı kurye ile gidiş dönüş evrak paket eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Aynı zaman kuryeix seçeneeklerimizi de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına da yardımcı olabilirsiniz.

Yurt dışına ihracat ve numun çıkışlı gönderiler, yurt dışından Türkiye’ye ithalat ve numune bazlı gönderiler yapabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak hizmet talebinde bulunarak kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kayıt oluşturduktan sonra araçlı kuryemiz gönderinizi teslim alır ve merkezimize getirmektedir. Depomuza gelen gönderiler önce kontrol aşamasından geçer, bu aşamada sorun ve sıkıntı olmayan gönderilerin çıkış yapabilmeleri için gerekli belgeleri düzenlenir, ilk tarifeli kargo uçağımız ile ilgili ülke hava limanına gönderilir. İlgili ülkeye ulaşan gönderiler anlaşmalı oldğumuz acenteler vasıtası ile kapı adresine teslim edilir. Teslim edildikten sonra dilerseniz de sistemimizde kargo takibi yaparak gönderilerinizi an ve an izleyebilir bütün akıbetini öğrenebilirsiniz.

Bu gibi konularda telefon ve mail yolu ile destek alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan numaralı çağrı merkezimizi günün her saati arama şansını yakalayabilirsiniz. Yurtdışı şehirlerarası kargo şirketimiz profesyonel ekibe sahip kurumsal bir kargo firmasıdır.   Kargo gönderilerinde de her ülkenin farklı mevzuatı bulunmaktadır. Bu mevzuatşara hakim olan firma ile iletişime geçildiğinde herhangi bri sorun yaşanmamaktadır. Kargo işlemlerinin hızlı bir şekilde sonuçalanabilmesi için bazı bilgilerinin eksiksiz olarak sunulması önemlidir. Örneğin hangi ülkeye gideceği gönderinin içeriği, ağırlığı, kolinin eni, boyu ve derinliği ile ambalajının net olarak bildirilmesi durumunda işlemlerin daha çabuk bir şekilde sonuçlanması da mümkündür.