Tüm Gönderilerinizde Hızlı Teslimat!

Tüm Gönderilerinizde Hızlı Teslimat!

Sizlerin isteği üzerine sizin başka bir adrese uğramadan kurye hizmeti vermekteyiz. Arabalı kurye, motorlu kurye taşımacılığı ile vereceğiniz gönderinin hacmine göre arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktirde de doblo araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta ki gönderilerinizi de bir adresten diğer bir adrese arabalı kurye ile taşımaktayız. Gün içerisinde de teslim yada 12 saat içerisinde teslim edilmek gönderilerinizi de abone pulu ve teslimat belgesi ile taşımaktadır. Gece kurye 6.30’dan sonra çok acil gönderileriniz olduğunda da bizi arayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde de hergün nöbetçi kuryelerimiz hazır durumda beklemektedir.

Acil kurye kuryenizi acele istediğiniz taktirde kuryemiz direk olarak adresinize uğrar ve gönderilerinizi de alarak  teslim edilecek adrese mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gitmektedir. Bu işlem gerçekleşirken de kuryemiz başka bir adrese uğramayarak gönderi gönderiniz mesafeye bağlı olarak 30 ile 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirmektedir. Hızlı kurye firmamız bünyesinde de yerini alan moto kurye personellerimiz, Ankara’nın da bütün mahalle hatta sokaklarına da aşinadır. Bilgi ve deneyimine sahip şöförlerden oluşmaktadır. Bu sebeple de gönderiniz teslim edilirken de zamandan tasarruf politikamız en verimli şekilde gerçekleşmiş olmaktadır. Güvenilir firmamız, sektörde ki bir gereklilik olan kurye yetki belgelerinde de tanımlana yasal denetimlere uygun şartlar altında hizmet sunmaktadır.

Sizlerde tercihleriniz arasına yerleştirebileceğiniz kurye hizmetlerimiz ile birlikte sizlerde gönderimlerinizde faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda da en uygun fiyatlarımız ile birlikte de sizlerde kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

kurye hizmeti almanın avantajları nelerdir?

kurye dağıtımı gönderinizin hem en hızlı hem de en ekonomik şekilde karşı tarafa ulaştırılmasını sağlamaktadır. Siz kendi işinize zaman ayırırken de iletilmesini istediğiniz herhangi bir dosya, evrak ve diğer unsurların da teslimi ile motor, yaya veya arabalı kurye ilgilenecek, sizi zaman kaybından da bir hayli ayrı uğraşlardan da kurtaracaktır.