Tüm Gönderileriniz için Hızlı ve Ekonomik Çözüm!

Tüm Gönderileriniz için Hızlı ve Ekonomik Çözüm!

Normal kurye hizmeti, Ankara’da bir yerden bir başka yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak yada paketlerinizin taşınması işini de bölgelere göre 120 ile 180 dakika arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklindedir. Motorlu kuryelerimiz günün her saatinde Ankara’nın her yerine özel takip sistemimiz vastası ile yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizlerin yada göndermek istediğiniz emitanın ( paket, zarf, ordino, konşimento, teklif dosyası, hediye gibi) nerede olduğu hiç önemli değildir. Bizi aramanız yeterli istenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilmektedir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Ankara içerisinde ki bütün illere aynı gün içerisinde saatli acil olarak yetişmesi gereken ihale dosyası, pasaport, vize evrakları, çekim kasetleri, ilaç, dijital baskı, numuneler, patent evrakları, özel kişisel eşyalarınız, gümrük evrakları gibi gönderilerinizi 365 gün 7/24 teslimat yapıyoruz.  Ankara’dan bütün Türkiyede ki büyük şehirlere yada büyükşehirlerden Ankara’ya olan bütün gönderilerinizi sizlerde onay aldıktan sonrada 3 saate kadar ulaştırıyoruz.

slider1

Bu gibi hizmetlerimizde yaptığınız gönderiler posta kutusuna bırakılır, Gönderilerinizin posta kutusuna ulaştığına dair kanıtlar dağıtım yapan ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır. Kanıtların gerçeğe uygun olmaması durumunda da yaptığınız gönderiden ücret alınmaz.  Apartmanda posta kutusu yer alıyor ise gönderileriniz apartman güvenliği yada kapı girişine bırakılır.  Dağıtım sonunda da iadeler tarafınıza teslim edilerek gidilen adresten yeni bir adres verilmesi durumunda da yönlendirme yapılmaz. Gönderileriniz verilen adreste izma, kimlik bilgisi ve telefon numarası karşığında teslim edilir. Gönderilerlerin teslimatı sonunda raporlar detaylı bir şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Teslimat raporları istenilen taktirde tarafına sunulmak üzere şirketimizde bir yıl süre ile korunmaktadır. Teslimat yapılacak adreste teslim edecek kişi bulunmadığı takdirde ziyaret notu bırakılarak kendisi ile iletişim kurulur. Adresten bulunmayan ve taşınmayan gönderleriniz için de iade nedenlerini içeren rapor hazırlanır, tarafınıza sunulmaktadır. İade edilen gönderilerde de iki iş günü içerisinde verilen adrese yönlendirme yapılmaktadır.