Toplu Zarf Dağıtım Hizmetleri

Toplu Zarf Dağıtım Hizmetleri

Bir kerede dağıtılmak üzere çok sayıda gönderiniz olduğunca toplu dağıtım hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Toplu dağıtım hizmetinde fiyatlar gönderinizin sayısına, dağıtım yapılacak alan, daüıtımı yapılacak gönderilerin ağırlılığ ve son olarak teslimat yapılacak süreye göre belirlenir.  Toplu dağıtım hizmeti tercihinize göre imzalı yada imzasız olabilmektedir. İsterseniz firmamız dağıtım sonrası ayrıntılı rapor sunumu yapabilmektedir. Firmamız e-ticaret firmaları için kapıda kredi kartı ve nakit tahsilatlı dağıtımlar yapmakta ve tahsil ettiği ücretleri ertesi gün müşterisinin hesabına yatırmaktadır.

Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek kuryeix gibi yardımcı olabilecek seçeneklerimizi de tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz. Moto kurye ile istanbul’da herhangi  bir noktadan başka bir noktaya kısa sürede ulaştırılması gereken evrak yada paketlerinzin taşınması içindir.  Moto kurye hizmeti ile gönderileriniz Ankara’nın her semtine ulaşmaktadır. Moto kuryelerimiz Ankara’ya yayılmakta ve gelen siparişler doğrultusunda da adresinize yönlendirilmektedir. Moto kurye gönderileriniz mesafesine göre 90 ile 180 dakika aralığında da gerçekleşmektedir. Moto kurye sizlere hız ve zaman kazandırmaktadır.

DSC_0707

Motorsikletli kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki ve ağırlıkta ki gönderileriniz için kuryeix arabalı kurye hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Firmamız göndereceğiniz gönderinin büyüklüğüne veya ağırlığına göre araç tahsis edebilmektedir. Arabalı kurye gönderisi için fiyat alma şansına da sahip olabilirsiniz. Arabalı kurye gönderiniz normal gönderi ücretlerinin 4 katı olarak belirlenmiştir. Günün her saati arabalı kurye ihtiyacını olduğunda bizleri aramanız yeterli olacaktır. Gönderinizin büyüklüğü ve ağırlığı ne olursa olsun çözümünüz kuryeix.

Sizlerde bir yerden bir yere acil olarak yetişmesi gereken herhangi şeyi bizlere başvurarak en kısa sürede ve aynı zamanda da uygun fiyatlarımız ile birlikte gönderme şansına sahip olabilirsiniz.

Van-pickup2

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

toplu zarf dağıtım hizmetleri, zarf dağıtım hizmetleri, kuryeix, ankara kurye,  kurye hizmetleri, araçlı kuryenin motorlu kuryeden farkı nedir?, kurye ücreti neye göre belirlenir?, kuryeix, neden kurye, en uygun kurye, en uygun kurye ücretleri, ankara içi kurye, kuryeix nasıl rezervasyon yapabilirim, ankara’nın her yerine kurye hizmeti var mı?.ankara kurye, kurye hizmetleri, kuryeix, kurye nedir, kurye nereden bulurum, en uygun kurye fiyatları, moto kurye, arabalı kurye, hızlı kurye, acil kurye, 7/24 ankara kurye, kurye hizmetleri.