Şehirlerarası Paket Teslimatı

Şehirlerarası Paket Teslimatı

Şehirler arası motorlu kurye denildiği zaman, Türkiye’de ki büyükşehirlerin başında gelen İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmit gibi yakın çevrelere teslim süresi aynı gün olan acil ve önemli evraklarınızı şehirler arası hızlı olan kuryelerimiz ile zamanında teslim işlemini yapmaktayız.  Ofisimizi arayarak acil şekilde gitmesini istediğiniz paket aşya değerli veya değersiz farketmez olduğunu söyledikten hemen sonraki 30 dakika içerisinde kuryelerimiz evinizden karşılığında fiş vererek sizden aldığı maddelerinizi istediğiniz şehirde ki adrese teslim işlemini uğurlarlar.

banner_home

Teslim işlemini yapınca sizlere ne şekilde isterseniz artık gönlünüze kalmış, bilgilendirme yapılır. Şehirlerarası özel hızlı kurye hizmetinde de taşınamakacak kriterde gönderiler bulunmaktadır.  Gün boyunca 7 gün 24 saat şehirler arası paket taşımacılığı hizmeti işlemlerini vermekte olup gönderilerinizin güvenli bir şekilde adrese ulaşmasını garanti etmekteyiz. Olabildiğince süratli biçimde zamanında teslim hizmeti ile sizlerin de gönderilerine gereken hassasiyeti göstermekte olup sizlerin de mumnun kalmanız için elimizden gelen hemen herşeyi yapmaktayız. Sizlerde kuryeix işlemlerinizi gerçekleştirmek adına indirimli ucuz avantajlardan yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. Şehirler arası hılzı taşıma sektöründe faaliyet gösteren ve işlerinizde kurye çalışanımız tarafından ulaştırılması gerekli evraklarınızı taksitli seçeneklerimizden faydalanarak yapabilirsiniz. Şehirler arası taşımacılık işlemlerinizi yaparken büronuzdan vereceğiniz evrak taşınmak ihtiyacçlarınız için de lüften bizimle irtibata geçiniz.

Firmamız alanında ilk günkü kadar şevk ve heyecan ille siz zamanımızda ki koşulların gerektirdiği her türlü malzeme ve ekipmanı sağlayan şirketimizde son model kombo yada motorize araçlar birinci sınıf kaliteli malzeme ve işinin ustası elemanlar sizlere her gün bu hizmeti yapabilir. Firmamızın personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde vereceğiniz diğer adrese götürmektedir. Eşyalar sizleri istediğiniz yeni semtinize yerleştirilir.  Ne kadarda olsa ufak tefek ve kırılacak eşyalarınızı taşıyacaksanız, Sizin kullanım kolaylığınza koli içindekiler taşınarak koli şeklinde gidecek olan kişiye bırakılmaktadır. Bu işlem göndereceğiniz maddeler açısından da zor kullanmaya dönüşmemesi için de gereklidir. Burada yazdıklarımız ile birlikte sizlere bu sektörde en iyi hizmeti vermekle birlikte, sitemiz sayesinde de şehirler arası evrak taşıyan kurye hakkında bilglendirmeyi temin etmekteyiz. Sizlerde şehirlerarası paket teslimatı seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz. Teknolojinin faydalarını kullanarak da gelişiminde büyük ilerleme göstermiş uygun araç motosiklet ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Şehirlerarası hizmet veren firmamızın siz müşterilerimze kalite, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model vasıtalarıyla 24 saat istediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten büyük onur duyarız.

KURYEMİ ARIYORSUNUZ ???

ANKARA KURYE

ANKARA MOTOR KURYE

ACİL KURYE

HIZLI KURYE

PAKET TAŞIMA

YURT DIŞI KURYE

KURYE DANIŞMA HATTI  0532 376 91 51

KURYE KİRALAMA

Alış veriş yapmak isterseniz dost mağazamız  www.urunstore.com.tr  sitesinden keyifli alış veriş yapabilirsiniz.