Özel Kurye ile Tüm Paketleriniz 1 Saatte Teslim!

Özel Kurye ile Tüm Paketleriniz 1 Saatte Teslim!

Kurye moto, sizin istediğiniz üzerine sizin dışınızda bir adresten diğer başka bir adrese kurye hizmeti de vermektedir. Arabalı kurye motorlu kuryelerin taşıyamacağı hacimde ki gönderiler için arabalı kuryeix hizmeti vermektedir. İstenildiği taktide doblo araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkte gönderilerinizi bir adresten diğer adreste arabalı kurye ile taşımaktayız. Gün içerisinde teslim yada 12 saat içinde teslim edilmek gönderilerinizi abone pulu ve teslimat belgesi ile taşımaktayız. Firmamız bünyesinde her gün nöbetçi kuryelerimiz hazır durumda beklemektedir.

Acil kurye kuryenizi acele istediğiniz taktirde kuryemiz direk adresinize uğrar ve gönderinizi alarak teslim edilecek adrese mümkün olduğnca hızlıca gider. Bu işlem gerçekleşirken kuryemiz başka bir hiç adrese uğramaz ve gönderiniz mesafeye bağlı olarak 30 ile 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirir. Hızlı kurye firmamız bünyesinde bulunan moto kurye personellerimiz, Ankara’nın bütün mahalle hatta sokaklarına aşina, bilgi ve deneyimine sahip şöförlerdir. Bu nedenle gönderiniz teslim edilirken zamandan tasarruf politikamız en verimli şekilde gerçekleşmiş olur. Güvenili firmamız sektörde ki bir gereklilik olan kurye p1 yetki belgelerinde tanımlanan yasal denetimlere uygun şartlar altında hizmet sunmaktadır.

ourcourier

Kurye paket dağıtımı, zarf, davetiye, özel hediye, oyuncak, çiçek, özel gönderi ankaranın her semtine altın, para, değerli eşyalarınız saatinde yerine ulaştırılır. Elektronik eşyalarınız, evcil hayvanlarınız, kurye ile adrese teslim edilir.  Ankara kurye anlaşmalı kargo ile tüm şehirlere, tüm Avrupa ülkelerine ups kargo güvencesi ile teslim edilir.  Ayakkabı, giyim, hediyelik eşya gümrükte sakıncalı olmayan bütün ürünlerinizi kuryeic güvencesi ile bütün şehirlere 1 ile 2 günde teslim edilir.

Gönderilen bütün ürünlerin sorumluluğu gönderici firma yada kişilere aittir. Kanunen yasak olan ürünlerin taşınması ve sorumluluğu kuryeix’e ait değildir.  Ankara kurye çağrı merkezi 0312 332 53 31 özel kurye ile bütün paketlerimiz Ankara içi 1 saatte teslim edilir.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; kuryeix, kurye hizmetleri, zarf, davetiye, özel hediye, oyuncak, çiçek, özel gönderi, 1 saatte teslim, Ankara kurye hizmetleri, ankara kurye, 7 24 kurye hizmetleri.

Özel kurye ile ankara içi kişiye özel paketleriniz km başı 5 tl karşılığında taşınır

sizde aktar ürünleri lokman hekim ürünleri kişisel bakım kozmetik takviye edici gıda ürünlerine kolay ulaşmak işterseniz  www.lokmanhekimsitesi.com  adresinden yada watsapp sipariş hattından bize ulaşarak kolay sipariş verebilirsiniz üstelik kapıda ödeme yapabilirsiniz