Kuryeix’de Müşteri Memnuniyeti Birinci Sırada!

Kuryeix’de Müşteri Memnuniyeti Birinci Sırada!

kurye-14Hemen her türlü gönderim işlerinizde kuryeix ile gönül rahatlığı ile irtibat kurabilirsiniz. Eğer firmamız ile çalışmak isterseniz hemen sitemizi ziyaret ederek kayıt yaptırabilirsiniz. Bütün gönderiniz hız kavramı dahilinde de ilgili yere gönderilecektir. Bu durum hem şehir içi gönderileriniz için de geçerlidir.

Aynı zamanda gönderilerinizin niteliğine göre hizmet aracımız belirlenmektedir. Bu açıdan da motorlu kurye seçeneği 20 ds ve 10 kilograma kadar  olan gönderileriniz için geçerli olabilir. Böylece bir hacimsel ağırlığa veya büyüklüğe de sahip gönderiniz motor kurye aracılığı ile hızla ve güven ile gitmesi gereken yere gieecektir. Sonrasında ise sizlere rapor gönderilecektir. Çalışma sistemimiz tamamen profesyonel şekilde tasarlanmıştır. Bu sistemin odağında da müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Firmamızın da genel prensipleri arasında yer alan hız kavramı motorlu kuryelerimiz içinde geçerlidir. En fazla 3 saat içerisinde gönderiniz ilgili kişilere teslim edilir ve size teslim edildi raporu da gönderilmektedir. Bunun için de mesai saatleri geçti veya tatil günü gibi boş endişelere kapılmanıza da hiçbir şekilde gerek yoktur. Çünkü bizde saat kavramı yoktur. Saat kavramı ancak sizlerden gelen siparişler ile başlar ve ilk dakikadan başyarak hız faktörü devreye girmektedir. Motorlu kurye sizlerden gelen haber sonrası hizmeti en üst noktaya taşıyabilmek için de var gücü ile çalışmaktadır. Şayet motorlu kurye sizlerin ihtiyaçlarınız için yeterli değil ise arabalı kurye devreye girmektedir. Önemli olan ise sizlerin işinizin en iyi şekilde görülmesidir. Ücret politikamız da son derece sizlere uygun koşulları da sunmaktadır. Önemli olan müşteri memnuniyetidir.  Elbette ki sizin güveniniz ile ve bizim büyüyen prensiplerimizle de ileride sizlerde hizmetlerimizden memnun kalacaksınız.

kurye-ve-müşteri

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

kuryeix, kurye nedir, kurye nereden bulurum, en ucuz kurye hizmetleri, kurye gönderimi kaç saatte ulaştırır, en hızlı kurye tipi hangisidir, araçlı kuryenin motorlu kuryeden farkı nedir, kurye ücreti neye göre belirlenir, ankara kurye, aktif kurye, kurye fiyatları, kurye takip, arabalı kurye, motorlu kurye, kurye izle, demetevler kurye.