Kuryeix Türkiye ve Avrupa Kurye Hizmetleri

Kuryeix Türkiye ve Avrupa Kurye Hizmetleri

Kurye, kargo ve lojistik hizmetlerini her zaman müşterilerimizin istekleri üzerine sürekli olarak gelişimde tuttuk. 20 yıllık tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön plana taşıdık. Şu an kurye ve kargo hizmetlerimiz arasında 7 gün 24 saat ürün tedarik hizmeti, özel kurye, özel kargo, acil kurye, acil kargo, hava kargo hizmetleri bunların yanı sıra da firmaların gönderi ihtiyaçlarını düşünerek de kurumsal çözümler ile kar dönüşleri sağlamak için toplu dağıtım, kapıdan ödemeli kargo, interaktif reklamcılık sektörlerine de broşür dağıtım, el ilanı dağıtım ve katalog dağıtım hizmetlerini de kanıtlı ve ispatlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hediye kargo hizmetimiz ile sevdiklerinizi mutlu edin! Hediye sevdiklerimize sevgimizi ispat etmenin en güzel yoludur.İnsanlar arasında sevgiyi ve dostluğu arttırır. Gönüller arasında da görkemli bir köprü gibidir hediyeler. Hediyeleşmek güzelde hediye alsam da veremiyorum, o kadar işin arasında seviklerimin gönlünü nasıl alırım veya kendimi vermek istemiyorum böylesi daha hoş bir sürpriz olur diyen sizler için kuryeix olarak biz hediye kargo hizmeti ile iş başındayız.

ta31

Değişen ve gelişen dünyada, hız kavramı en önemli gereklilik haline gelmiştir. Bu açıdan  hayatı kolaylaştırma ve hızlandırma adına büyük bir rol üstelenen kurye sektörü gittikçe önem kazanmaktadır. Bu önemin ve günümüz gerekliliklerin farkında olan kuryeix, görev edindiği müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Tam bir takın ruhuna sahip, birbiri ile koordineli ve tam disiplinli çalışan kuryelerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek etkin, hızlı ve güvenilir hizmet sunma yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

maxresdefault

Kuryeix için gönderici memnuniyeti kadar alıcının memnuniyeti de büyük önem taşımaktadır. Bu bakımdan hızlı ve kaliteli hizmet adına, hizmetlerin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesi yönünden çalışmalara devam edilmektedir. Gönderici ve alıcıların çift taraflı ve tam memnuniyeti esası doğrultusunda firmamız bütün birim ve kuryeleri ile yaya koury, motorlu kurye, araçlı kurye en kaliteli hizmeti verme noktasında ihtiyaç duyulan her an müşterilerinin yanındadır. Bununla birlikte motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ebat ve hacimde ki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır. Araçlı kurye hizmeti ile müşterilerinin aynı gün içerisinde koli yada büyük hacimde ki her türlü gönderilerini Ankara ili dahilinde 2 saat içerisinde araç ile teslim etmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde de firmalar gerek müşterilerine gerek ise şubelerine göndemek istedikleri eşya, ürün vb.  gönderilerini bünyelerinde araş bulundurmak zorunda kalmadan çok daha az maliyet ile gönderebilecektir.

arabali-kurye

Kuryeix, her biri birer dünya markası olan şirket ile yaptığı hizmet anlaşması dahilinde Dünya’nın bütün Avrupa ülkelerine hızlı ve güvenli bir servis sermektedir. Aynı zamanda onlien takip sistemi ile gönderi izleme avantajı müşterimize her aşamada gönderisi ile ilgili bilgi almasını sağlamaktadır.  Operasyonel konularda özel eğitimli transfer kurye personeli gönderinizin ulaşacağı Ülke’ de yaşayacağı gümrük sorunları vb. gibi durumlar oluşmadan gerekli evraklar konusunda sizlere bilgilendirecek gerekir ise gönderinizin ambalaj ve sağlamlığı konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.  

Avrupa ülkerinden kişisel bakım kozmetik lokman hekim ürünleri cilt bakım form ve diyet ürünleri almak isterseniz www.avrupasatis.net sitemizi ziyaret edebilir 00905424769151 nolu watsapp hattımızdan kolayca bize ulaşabilirsiniz…