Kuryeix Sadece Evrak Taşımaz!

Kuryeix Sadece Evrak Taşımaz!

Tanımı itibari ile iki nokta arasında bir gönderiyi taşıyan kişiye kurye denir. Şehir içinde hızlı gidebilmesi için motosiklet ile ulaşımı sağlayan kişiye de motokurye denmektedir.  Motosiklet te yolcu taşıma kapatitesi olmadığı için ruhsatlarda da genelde bir kişi yazmaktadır. Sırt veya motora sabitlenmiş topcaseler ile taşıma sağlanmaktadır.

Bununla birlikte ebat itibari ile 2 veya 3 ayakkabı kutu kadar paketler de motokurye tarafından taşınabilmektedir. Elbette ki taşınacak gönderinin de ağırlığı iki teker üzerinde seyretmekte olan motosiklet için denge programı yaratmaktadır. İçerisinde bulunduğumuz dönemde de işçi sağlığı dolayısı ile insan sağlığını düşünürsek bu konuya bir hayli dikkat etmek gerekmektedir.  Bu nedenle de taşınacak olan gönderinin de ebatları itibari ile motosiklet ve motokurye tarafından taşınmasının  tehlikeli olduğu durumlarda da panelvan araçlarımız ile taşıma yapılmaktadır. Her ne kadar motokurye kadar hızlı gidemese de ilgili personelimiz teknolojik imkanlar ile en uygun şehir trafiğinde güzergah yaparak gönderiyi de en uygun zamanda adrese teslim etmeye çalışmaktadır.

slider1

Motorlu kuryelerin taşıyamacağı ebat ve hacimde ki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır. Araçlı kurye hizmeti ile müşterilerinin aynı gün içerisinde koli yada büyük hacimde ki her türlü gönderilerini Ankara ili dahilinde 2 saat içerisinde araç ile teslim edilmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde de firmalar gerek müşterilerine gerek ise şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün vb gönderilerini bünyelerinde de araç bulundurmak zorunda kalmadan çok daha az maliyet ile gönderebilecektir. Bayilerinize yada müşterilerinize ürün veya numune mi göndermek istiyorsunuz? Bir yereden koli veya paket mi aldıracaksınız?, Nadiren de olsa araçla her hangi bir taşıma işine ihtiyacınız mı oluyor?, İki aracınız fazla geliyor ancak bir aracınınızda işinizi görmeye yetmiyor mu?

Bu gibi işlerinizi yaptırabilmek için araç alımı, tamiratı, kaza yapması yenilenmesi ve kontrol edilmesi ile şöför maliyeti, işe gelmeme riskleri, sosyal hakları ve bütün sorumluluklarının artık sizleri düşündürmesine gerek kalmamaktadır. Motorlu kurye Ankara’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapmaktadır. Kuryelerimiz günün her saatinde Ankara’nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtası ile yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.