Kuryeix ile İşleriniz Hızlanıyor!

Kuryeix ile İşleriniz Hızlanıyor!

Şimdi şehir içi kurye hizmetini kuryeix güvencesi ve kalitesi ile almanız mümkün. sürat kargo’nun taşımacılık sektöründe ki bütün bilgi birimi ve deneyimi ile kurulan kuryeix Ankara’da işlerinize sürat kazandırmak için bulunmaktadır. Ankara’nın merkezinde hızlı dağıtım ağları ile hizmet veren kuryeix, gönderileriniz yerine hızlı bir şekilde ulaştığı gibi ek olarak sonuç raporları, teslimat ve iade yüzdeleri ve alıcıların adreslerinde ki durumları da anlık olarak raporlar halinde takibinize sunulmaktadır.

Kuryeix, kargo bünyesinde hizmet veren kurye, deneyimli ve eğitimli ekipleri ile taleplerinizi sürat ile yerine getirebiliyor. Bununla birlikte teslimat sadece yapılacağı kişiyi bulamazsa bilgisini sizler ile anında ulaştırır. Kuryeix Ankara’nın her bölgesine eşit hizmet anlayışı ile dağıtımda bölgesel ayrımlar yapılmaz. Yaygınlık konusunda da örnek dağıtım markasıdır. Kurumsal güvencesi ve deneyimi ile hizmet alımı, gönderiyi doğru alıcıya ulaştırmak ve bunu imza ile belgelemek prensibi ile uygulanmaktadır. Bölgesel yaygınlık ve iş birliği ile hızlı teslimat ilkesi motor kuryelerin taşıyamayacağı ebatlarda ki gönderileriniz için de özel araçlar yerini almaktadır. İşlemler sırasında ki her türlü bilgiyi müşteri ile paylaşmayı esas alan şeffaflık ilkesidir. işlerin zamanında yetişmesi ve güven ile teslim olmasını esas alan müşteri memnuniyeti ilkesidir. Sektörün de hızlı bir şekilde ilerleyen kuryeix, stratejik hedeflerine ulaşmanın personel performansı ile doğru orantılı olduğunu bildiğinden, teknolojik alt yapısını da geliştirirken insan kaynakları politikalarına da bir o kadar önem vermektedir.

Delivery_DPD_CLASSIC

Çalışanların müşteri memnuniyetini önemseyen, kurum kültürüne sahip, sorumluluk alabilen, mesleki gelişimleri yüksek, başarı odaklı, güvenilir, takım halinde çalışabilen, şirket misyon ve vizyon benimsemiş, stratejik hedeflerimizi bilen bireyler olmalarını sağlamaktır. Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde teknolojik gelişmeleri takip ederek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve her zaman tercih edilen bir şirket olmaktadır.  Herkes, her daim standart ebatlar ile gönderi yapacak değil. Bazen bu gönderileriniz sıradışı ebatlarda olabiliyor. Böyle durumlarda da sizlere sunulan standart kargo ambalajları gönderinize küçük mü geliyor? ya da gönderiniz içine sığsın diye seçtiğiniz ambalaj fazla yer kaplıyor ve fazla ücret ödemenize neden mi oluyor?Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek kuryeix, gönderilerimizden faydalanabilirsiniz.  Farklı ebatlarda ambalaj seçerek kargonuzu güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Fazladan yer kaplamaz, fazladan ücret ödemezsiniz. Böylece gönderiniz de de içinizde, cebinizde oldukça rahat etmektedir.