Kuryeix Hizmetini Denediniz Mi?

Kuryeix Hizmetini Denediniz Mi?

Kargo, gönderilerin bir adresten diğerine taşındığı bir lojistik sistemi entegrasyonudur. Kuryeix, kargo hizmeti dahilinde müşterilere en hızlı ve güvenilir kargo hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile sunmak için çalışmaktadır.

pass

Korgo hizmeti dahilinde farklı çözüm seçenekleri sunan kuryeix, havaalanı, otogar ve demiryolu transferleri sayesinde de kargo gönderilerinizin teslimatını sorun olmaktan çıkarmaktadır. Aynı zamanda Esenboğa havaalanı, Ankara tran garı ve Ankara şehirlerarası otobüs terminali AŞTİ ‘de beklemekte olan gönderileriniz için de oluşturulan bu transfer hizmetlerinde gönderiniz gönderi niteliğine göre motorlu veya araçlı olarak kuryeler tarafından teslim alınır ve alıcı adresine teslimi sağlanmaktadır. Kuryeix hizmeti kargo hizmeti 7gün 24 saat müşterilerimizin hizmetindedir.

Havaalanı, otogar ve gar transferlerinde de genelde teslimi istenilen evraklar acil evraklar olduğundan hız kavramını önemi daha da artmaktadır. Teslimatın adrese yapılması ile alıcının havaalanı, otogar veya gardan teslimatlarını almaları için harcayacakları gidiş süresi de ortadan kalkmakta ve alıcı da zamandan kazanmaktadır. Kuryeix, bu açıdan sektörden öne çıkmaktadır. Bu transferlerde de gönderi teslim süresi 30 dakika olup, sektörde en hızlı teslimat süresini ifade etmektedir. Kuryeix, kargo hizmeti ile aciliyeti olan bütün gönderileriniz tam zamanında alıcılara teslim edilmektedir. Bu sebeple bekleyen gönderileriniz ile ilgili sitemiz üzerinden gerekli iletişim bilgilerine ulaşmanız yeterli olacaktır. Geriye kalan işlemleri ise firmamız eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecektir.

Ankara ilinde faaliyet gösteren kuryeix, hizmet çeşitliliğini arttırarak sektör içerisinde de hızlı bit büyüme gerçekleştirmektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen, değişikliklere ayal uyduran ve günümüz koşullarına da uygun kararlar ile faatliyetlerini geliştiren bir kurum olmuştur. Bunun dışında kuryeix, güçlü, disiplinli ve aynı zamanda yaptığı işin önemini kavramış olan eğitimli çalışanları ile profesyonel ve güvenli bir hizmet vermektedir. Ek olarak da bünyesinde bulunduran ürün tedarik hizmeti ile tedarik alanında da gerekli hizmetin sürekliliği gerek ise süresi bakımından da kendini kanıtlamıştır. Ankara gibi oldukça büyük bir il sınırları içerisinde de teslimatların 30 ile 45 dakikalık sürelerde yapılıyor olması, hız kavramının kuryeman için ne kadar da önem taşıdığını göstermektedir.

Firmamızın bünyesinde verilen hizmetin kalitesi kadar güvenilir ve doğru yapılması da önem taşımaktadır. Bu sebeple kuryeix, teslimatların güvenliğini sağlamak için belli teknikler kullanmaktadır.

Kuryeix, müşterilerine sunmuş olduğu acil kurye, özel kurye, havaalanı kurye hizmetleri, kapıdan kapıya teslimat ve kurye getir hizmetleri, ürün tedarik hizmetli, evrak- broşür ilan dağıtımları ile kurye kavramına yeni bir boyut kazandırmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklılığını çalışmalarına yansıtan kuryeix, müşterilerinin de gözünde emeklerinin karşılığını almaya devam etmektedir.