Kurye Ödemelerini Nasıl Yapabilirim?

Kurye Ödemelerini Nasıl Yapabilirim?

Kurye, kargo ve lojistik hizmetlerini her zaman müşterilerimizin istekleri üzerine sürekli olarak gelişmektedir. Tecrübe ile birlikte müşteri memnuniyetini ön plana taşımaktayız. Şu an kurye ve kargo hizmetlerimiz arasında 7 gün 24 saat ürün tedarik hizmeti, özel kurye, özel kargo, acil kurye, acil kargo, hava kargo hizmetleri bunların da yanı sıra firmaların gönderi ihtiyaçlarını düşünerek kurumsal çözümler ile kar dönüşleri sağlamnak için toplu dağıtım, kapıdan ödemeli kargo, interaktif reklamcılık sektörlerine de broşör dağıtım, el ilanı dağıtım ve katalog dağıtım hizmetlerini kanıtlı ve ispatlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kurye moto sizi isteğiniz üzerine sizin dışınızda bir adresten diğer başka bir adrese kurye hizmeti vermektedir. Arabalı kurye motorlu kuryelerin taşımayacağı hacimde ki gönderiler için de arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenilen taktirde de doblo araçların taşıyabileceği ebat ve aynı zamanda ağırlıkta gönderilerinizi bir adresten diğer adrese arabalı kurye ile taşımaktayız. Gün içerisinde de teslim yada 12 saat içerisinde de teslim edilmek gönderilerinizi abone pulu ve teslimat belgeleri ile taşımaktayız.

kurye-kiralama

Acil kurye kuryenizi acele istediğiniz taktirde kuryemiz direk adresinize uğrar ve gönderilerinizi alarak teslim edilecek adrese mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gitmektedir. Bu işlem gerçekleşirken kuryemiz başka bir adrese uğramaz ve gönderiniz mesafeye bağlı olarak 30 – 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirmektedir. Hızlı kurye firmamız bünyesinde bulunan moto kurye personellerimiz, Ankara’nın bütün mahalle ve hatta sokaklarına aşina, bilgi ve deneyimine sahip şoforlerdir. Bu sebeple gönderiniz teslim edilirken zamandan tasarruf politikamız en verimli şekilde gerçekleşmiş olur. Güvenirliliklik firmamız, sektörde ki bir gereklilik olan kurye yetki belgelerinde de tanımlanan yasal denetimlere uygun şartlar altında hizmet sunmaktadır.

Sizlerde bir yerden bir yere gitmesi gerekn her hangi bir şeyi hızlı bir şekilde gönderim sağlamak isteyenlerdenseniz tercihleriniz arasına yerleştirebileceğiniz kuryeix hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.