Kurye Fiyatları Nelerdir?

Kurye Fiyatları Nelerdir?

Sizlerin isteğiniz üzerine sizin dışınızda bir adresten diğer bir adrese kurye hizmeti vermekteyiz. Arabalı kurye motorlu kuryenin taşıyamayacağı hacimde ki gönderiler için arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktide de doblo araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta gmnderilerinizi bir adresten diğer adrese arabalı kurye ile taşımaktayız.  Gün içerisinde de teslim yada 12 saat içerisinde teslim edilmek gönderilerinizi de abone pulu ve teslimat belgesi ile taşımaktayız. Gece kurye gece 21:00 dan sonra da çok acil gönderileriniz olduğunca da bizi arayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde de her gün nöbetçi kuryelerimiz hazır durumda beklemektedir.

Customer Signing For From Courier

Acil kurye kuryenizi acele istediğiniz taktirde kuryemiz direk adresinize uğrar ve gönderinizi alarak teslim edilecek adrese mümkün olduğunca da hızlı gider. Bu işlem gerçekleşirken kuryemiz başka hiç bir adrese uğramaz ve gönderiniz mesafeye bağlı olarak 30 ile 60 daikka arasında teslimat gerçekleştirir. Hızlı kurye firmamız bünyesinde de bulunan moto kurye personellerimiz, Ankara’nın bütün mahalle hatta sokaklarına aşina, bilgi ve deneyimine sahip şöförlerdir. Bu sebeple teslim edilirken de zamandan tasarruf politikamız en verimli şekilde gerçekleşmiş olur. Firmamız sektörde bir gereklilik olan kurye yetki belgelerinde tanımlanan yasal denetimlere uygun şartlar altında hizmeti sunmaktadır.

Bilindiği üzere evrak yada koli nakli için kurye firmalarında hizmet satın almak oldukça pahalı bir yöntem haline gelmiştir. Oysa ki evrak, koli, taşıma faaliyetleri yoğun olan firmalar evrak- koli başı fiyat yerine yüklenici firma kadrosunda da sürekli olarak istihdam edilen, sabit ücretli moto kurye veya yaya kurye hizmetini satın alma yöntemleri ile maliyetlerini olağanüstü aşağı çekebilmektedirler. Firmamız da talep doğrultusunda sürekli olarak moto kurye, yaya ve araçlı kurye hizmeti suınmaktadır. Bu hizmette kuryeniz de mesai gün ve saatlerinde firmanız elemanı gibi şirket ofisinde hizmete hazır olarak beklemektedir.

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

kurye taşıma, ankara ilçelerine acil kurye, 7/24 acil kurye, batıkent kurye, keçiören kurye, çankaya kurye, kızılay kurye, yeni mahalle kurye, hesaplı kurye, ucuz kurye, güvenli kurye, zarf, kitap, dergi, diyet ürünleri, yemek, anneler günü hediye, sevgililer günü kurye, babalar günü kurye, öğretmenler günü kurye, saat, hediyelik eşya kurye, ucuz kurye ankarada, kuryeix, hizmetinizde 7/24 hızlı ve güvenli kurye, kurye ankara, ankara kurye, kurye zarf taşıma, kurye ankara çiçek sepeti, kurye evcil hayvan taşıma, kurye hediye taşıma, kurye ankara nereden bulurum, kurye ankara telefonları, acil ankara kurye, acil kurye, hızlı kurye, ankara kurye 1 saatte teslim, evcil hayvan kurye servisi, çikolata, yaşpasta, kurye ankara servisi, acil kurye servisi, kurye taşıma, oyuncak, pasaport, kıymetli eşya, altın, para, kredi, köpek, papağan, at, eşşek