En Uygun Fiyatlar ile Kuryeix!

En Uygun Fiyatlar ile Kuryeix!

Ankara içi ve bütün illere aynı gün içerisinde saatli acil olarak yetişmesi gereken ihale dosya, pasaport, vize, evrakları, çekim kasetleri, ilaç, dijital baskı, numuneler, patent evrakları, gümrük evrekları, özel kişisel eşyalarınız gibi gönderilerinizi en iyi şeklde sağlamaktayız.

Motorlu kuryelerin taşıyamacağı ebat ve hacimde ki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır. Araçlı kurye hizmeti ile müşterilerinin aynı gün içerisinde koli yada büyük hacimde ki her türlü gönderilerini Ankara ili dahilinde 2 saat içerisinde araç ile teslim edilmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde de firmalar gerek müşterilerine gerek ise şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün vb gönderilerini bünyelerinde de araç bulundurmak zorunda kalmadan çok daha az maliyet ile gönderebilecektir. Bayilerinize yada müşterilerinize ürün veya numune mi göndermek istiyorsunuz? Bir yereden koli veya paket mi aldıracaksınız?, Nadiren de olsa araçla her hangi bir taşıma işine ihtiyacınız mı oluyor?, İki aracınız fazla geliyor ancak bir aracınınızda işinizi görmeye yetmiyor mu?

Bu gibi işlerinizi yaptırabilmek için araç alımı, tamiratı, kaza yapması yenilenmesi ve kontrol edilmesi ile şöför maliyeti, işe gelmeme riskleri, sosyal hakları ve bütün sorumluluklarının artık sizleri düşündürmesine gerek kalmamaktadır. Motorlu kurye Ankara’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapmaktadır. Kuryelerimiz günün her saatinde Ankara’nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtası ile yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Sizin yada ulaştırmak istediğiniz gönderilerinizin (konşimento, zarf, ordinoi,teklif, hediye gibi) nerede olduğu hiç bir şekilde önemli değildir. Bizi aramanız yeterli olabileceği gibi istenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderiniz alınır ve teslim edilmektedir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.