Araçlı Kurye

Araçlı Kurye

Motorlu kuryelerin taşıyamacağı ebat ve hacimde ki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti süreletinde taşınmaktadır.  Araçlı kurye hizmeti ie müşterilerinin de aynı gün içerisinde koli yada büyük hacimde ki her türlü gönderilerini Ankara ili dahilinde 2 saat içerisinde araç ile teslim etmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde de firmalar gerek müşterilerine gerek ise şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün vb. gönderilerini bünyeslerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan oldukça daha az maliyetler ile gönderebilecektir.

COURIER

Bayilerinmize yada müşterilerinize ürün veya numune mi göndermek istiyorsunuz? Bir  yerden koli yada paket mi aldıracaksınız? Nadiren da olsa araç ile herhangi bir taşıma işine ihtiyacınız mı oluyor? İki aracınız fazla geliyot ancak bir aracınızda işinizi görmeye yetmiyot mu? Bu gibi işlerinizi yaptırabilmek için araç alımı, tamiratı, kaza yapması, yenilenmesi ve kontrol edilmesi ile şöför maliyeti işe gelmeme riskleri, sosyal hakları ve bütün sorumluluklarının da artık sizlerin düşündürmesine gerek kalmamaktadır. Ankara kurye araçlı kurye servisimiz ile iki saat içerisinde bütün taşımacılık işlerinizi de yerine getiriyoruz.

Araçlı kuryenin yanı sıra da moto kurye Ankara’da bir yerden herhangi bir başka yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak yada paketlerinizin taşınması işini yapmaktadır.  Bununla birlikte kuryelerimiz günün her saatinde Ankara’nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtası ile birlikte yüzlerce kuruluşun ve kişini isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizlerin yada ulaştırmak istediğiniz gönderinin (konşimento, zarf, teklif, ordion, hediye gibi) nerede olduğu hiç önemli değildir. Bizi aramanız yeterli olacaktır. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderinizi alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

ankara kurye, kurye hizmetleri, kuryeix, kurye nedir, kurye nereden bulurum, en uygun kurye fiyatları, moto kurye, arabalı kurye, hızlı kurye, acil kurye, 7/24 ankara kurye, kurye hizmetleri.