Ankara Kurye Hizmetleri

Ankara Kurye Hizmetleri

Bütün özel ve resmi gönderileriniz tecrübeli kuryelerimiz tarafından hızlı ve bir o kadar da güvenli bir şekilde adrese teslim edilir. Minimum 1 saat maximum 3 saat bizler müşterilerimize günderinin ne olduğunu sorarız gönderinin cinsine yada hassasiyetine bağlı olarak kurye seçeriz seçilen kurye o siparişi en iyi ve en güvenli bir şekilde teslim edebilecek kuryedir. Bu sebepten dolayı taşınan emtia gideceği adrese sağlam ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlarız.

chandlercourier-service

İlk aşamada siparişin alınması, sizlerden telen ile online, mail yolu ile bizlere ulaşan siparişleriniz 5 kişilik sipariş sektereterleri karşılar siparişin aciliyeti boyutları vs sorularak hızlı bir şekilde otomasyon programı sayesinde operatöre aktarılmaktadır. Sipariş operatör ekranında göründükten sonra operatör sayesinde siparişe en yakın kuryeyi siparişi almak ile birlikte görevlendirir akabinde de operatör yardımcıları kuryeyi izlemeye başlar. Zaman zaman da operatöre bilgi aktarırlar kurye adrese 10 dakika mesafede kuryenin durması vs durmalarda da kuryeden bilgi istenir alınan bilgi operatöre aktarılır. Bu süreç kurye taşınacak malzemenin alımına kadar sürer kurye paketin yer aldığı adresin 100 metre yaklaştığında da sistemi operatörü uyarır kurye adreste diye kurye adresten paketi aldığında operatörü telefon ile arar operatör evrağın aciliyetini bağlı olarak ya devam ettirip teslimatı sağlar veya bir başka adresden alınması gereken sipariş var ise ona gönderir.

banner_home

Müşteriden alınan sipariş süresine bağlı olarak teslim edileceği adrese doğru yola çıkar teslimat edresine kurye 100 meetre yaklaştığında da sistemi operatörü uyarır kurye teslim adresine vardı diye siparişi teslim eden kurye sms ile şahsın ismini soy adını sisteme gönderir sisteme ulaştığında da o siparişi başarılı bir şekilde de tamamlanır sipariş kapatılır.

Aşağıdaki kelimelerden bize ulaştınız;

kuryeix, kurye hizmetleri, en ucuz kurye, kuryeix nedir, kuryeix nasıl kullanılır, kuryeix içeriği, kuryeix kullanıcı yorumları, kuryeix kullananlar, kuryeix sipariş ver, kuryeix nasıl sipariş verebilirim, kuryeix nereden satın alabilirim,kuryeix fiyatı, kuryeix ankara, kuryeix istanbul, kuryeix izmir, kuryeix bursa, kuryeix konya, kuryeixalmanya, kuryeix amerika, kuryeix hollanda, kuryeix belçika, kuryeix isviçre,kuryeix norveç.