Ankara İçi Paket Dağıtımı

Ankara İçi Paket Dağıtımı

Zamanınız sizler için oldukça değerli mi? Kurye işlemlerine ayıracak vaktiniz yok ve bu sebeple gönderileriniz aksıyor mu? Kuryeix, kurye çağır servisi işte tam sa bu durumlarda sizleri yalnız bırakmayacak seçenekler arasında yerini almaktadır. Siz zamanınızı kendinize ve sevdiklerinize ayırın. Gönderilerinizi bizler takip edelim.

Kuryeix, hizmeti ile ilgili gerekli olabilecek iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Bu numara ile müşterinin kaydı ve görevlendirilen kurye, gönderinizi teslim almak için adresinize gelmektedir. Kuryeix hizmeti talep eden müşterilerimiz için iki farklı teslimat seçeneği sunulmaktadır. Birinci seçenekte kurye gönderisi teslim alınır, bilgilendirme mesajı gönderimi yapılmaktadır. Kuryeix hizmeti ile ilgili bilgi ve destek almak kurye gönderi kaydı oluşturmak için iletişim numaralarımıza ulaşabilir, sitemiz üzerinden rezervasyon formu doldurabilir veya canlı destek hattından ihityacınız olan bütün soruları sorma şansına sahip olabilirsiniz.

Kuryeix, gönderilerinizin bir adresten diğerine taşındığı bir lojistik sistemi entegrasyonudur. Kuryeix kargo hizmeti dahilinde müşterilere en hızlı ve güvenilir kargo hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile sunmak için çalışmaktadır. Kargo hizmti dahilinde farklı çözüm seçenekleri sunan kuryeix, havaalanı, otogar ve demiryolu transferleri sayesinde de kargo gönderilerinizin teslimatını sorun olmaktan çıkarmaktadır. Ankara esenboğa havaalanı, Ankara tran garı ve Ankara şehirlerarası terminali aşti de beklemekte olan gönderileriniz için oluşturulan bu transfer hizmetlerinde de gönderiniz, gönderi niteliğine göre motorlu veya araçlı kuryeler tarafından da teslim alınır ve alıcı adresine teslimi sağlanmaktadır. Kuryeix kargo hizmeti 7 gün 24 saat müşterilerimiz ile hizmetinizdedir.  Havaalanı, gar ve otogar trasnferlerinde genelde teslimi istenilen evraklar acil evraklar olduğundan hız kavramını önemi çok daha artmaktadır.  Teslimatın adrese yapılması ile alıcının da havaalanı, otogar veya gardan teslimatlarını almaları için harcayacakları gidiş süresi de ortadan kalkmakta ve alıcı da zamandan kazanmaktadır.

Kuryeix hizmeti ile aciliyeti olan gönderileriniz tam zamanında alıcılara teslim edilmektedir. Bu sebeple bekleyen gönderileriniz ile ilgili hemen bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Geri kalan işlemleri de firmamız eksiksiz bir şekilde tamamlayacaktır. Ankara ilinde faatliyet göstermek üzere hizmet veren kuryeix, hizmet çeşitliliğini de arttırarak sektör içerisinde hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Web sitesi aracılığı ile kurye hizmetlerine devam eden firma, sürekli olarak kendini yenileyen değişikliklere ayak uyduran ve günümüz koşullarına da uygun kararlar ile faatliyetlerini geliştiren bir kurum olmuştur.