Ankara İçi Davetiye Dağıtımı

Ankara İçi Davetiye Dağıtımı

Hediye, özel bir günü paylaşmak sevdiklerimize sevgimizi ispat etmenin en güzel yoludur. İnsanlar arasında da sevgiyi ve dostluğu arttırır. Gönüller arasında görkemli bir köprü gibidir. Bununla birlikte hediyeleşmek güzel de hediye alsam da veremiyorum, o kadar işin arasında sevdiklerimin gönlünü nasıl alırım veya kendim vermek istemiyorum böylesi daha hoş bir sürpriz olur diyen sizler için de kuryeix olarak bizleri hediye kargo hizmetleri ile iş başındayız.

Nasıl mı? Hediyenizi kapınızdan alıyor, siz gidemeseniz dahi hediyenizi teslim etmemizi istediğiniz adrese sadece 30 dakika içerisinde teslim ediyoruz. Üstelik bu hizmeti sadece ankara içinde gerçekleştirmiyoruz. Ankara’nın bütün ilçelerinde de bulunan sevdiklerinize kuryeix ile birlikte hediye kargo hizmetini kullanarak hediyenizi en kısa sürede güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.  İster şehir içinde isterseniz ilçelere gönderimlerinizde de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi güvenli ve bir o kadar da hızlı çalışma prensibimiz ile hediye kargo hizmetimizde de her daim olduğu gibi siz ve sevdikleriniz arasında güvenli bir körü olan kuryeix güvenin gerisini bizlere bırakın diyoruz.

Değişen ve gelişen dünayada, hız kavramı en önemli gereklilik haline gelmiştir. Bu açıdan da hayatı kolaylaştırma ve hızlandırma adına büyük bir rol üstlenen kurye sektörü, gittikçe önem kazanmaktadır.  Bu önemin ve günümüz gerekliliklerin farkında olan kuryeix, görev edindiği müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda müşterlerine en iyi hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Tam bir takım ruhuna sahip birbirleri ile koordineli ve tam disiplinli çalışan kuryelerimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti ilkesi doğrultusunda müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Kuryeix, gönderici memnuniyeti kadar alıcının memnuniyeti de büyük bir önem taşımaktadır.  Bu bakımdan hızlı ve kaliteli hizmet adına hizmetlerin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesi yönünde çalışmalara devam edilmektedir. Gönderici ve alıcıların çift taraflı ve tam memnuniyeti esası doğrultusunda firmamız bütün birim ve kuryeleri ile yaya kurye, motorlu kurye, araçlı kurye, en kaliteli hizmeti verme noktasında ihtiyaç duyulan her an müşterilerinin de yanındadır.

Çok acil bir kurye gönderiniz var ise bu dosya havaalanında mı?

Kuryeix ile bu durumda endişelenmenize gerek kalmamaktadır. Gönderinizin kuryeix ile tam zamanında olması gerektiği yerde olacağından da emin olabilirsiniz. Uçak kargo hizmeti gönderinin havaalanından teslimat noktasına en hızlı şekilde ulaştırılmasını ifade etmektedir. Kuryeixi uçak kargo hizmeti ile gönderiniz kuryelerimiz tarafından Ankara esenboğa havalanından alırnı ve tarafınızdan belirlenecek şekilde acil veya özel kurye hizmeti dahilinde teslimat için yola çıkar. Teslimatınız sadece 30 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Teslimat tamamlandığında da tarafınıza bildirim yapılmaktadır. Hızlı ve güvenli hizmet prensibinden yola çıkılarak verilen kargo hizmeti ile acil teslimatlar konusunda da duyulan ihtiyacın hızlı bir şekilde karşılanmasına bağlı olarak hem gönderi sahibi hem de alıcı konumunda ki son müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmış olur.