Ankara İçi Araçlı Kurye

Ankara İçi Araçlı Kurye

hızlı-kurye-kargo

Motorlu kuryelerin taşımayacağı ebat ve hacimde ki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır.

Ankara kurye araçlı kurye hizmeti müşterilerinin aynı gün içrisinde koli yada büyük hacimde ki her türlü gönderilerini 4 saat içerisinde araç ile teslim etmektedir. Araçlı kurye hizmeti ile firmalar gerek müşterilerine gerek ise şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün vb. gönderilerini bünyelerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan da çok daha az maliyetler ile gönderebilecektir. Tem kurye müşterilerinin buna benzer araçlar ile taşımacılık işlerine özel teklif çalışması yaparak da çözümler üretirler.

Bayilerinize veya müşterilerinize ürün veya numune mi göndermek istiyorsunuz? Bir yerden koli yada paket mi aldıracaksınız? Nadiren de olsa araçlar ile her hangi bir taşıma işine ihtiyacını mı oluyor? İki aracınız fazla geliyor ancak bir aracınızda işinizi görmeye yetmiyor mu? Bu gibi işlerinizi yaptırabilmek için araç alımı, tamiratı, kaza yapması, yenilenmesi ve kontrol edilmesi ile şöför maliyeti, işe gelememe riskleri, sosyal hakları ve bütün sorumluluklarının da artık sizleri düşündürmesine gerek bulunmamaktadır.  Ankara kurye araçlı kurye sevisimiz ile anında bütün taşımacılık işlerinizi yerine getiriyoruz.

Kuryelerimiz günün her saatinde Ankara’nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtası ile yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin yada göndermek istediğiniz zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye gibi nerede olduğu hiç önemli değildir. Bizleri aramanız yeterlidir. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek Vip kurye gönderiniz alınır ve teslim edilmektedir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Ekstra semtlere yapılacak olan gönderilerde de süreler semte göre artış göstermektedir. Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi zarf, kutu vb. kuryeye verilecek bir şekilde hazırlandıktan sonra sipariş verilmektedir. Gönderilecek şeylerin uygun bir zarf yada poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına da dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda da gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.