Aktif Kurye Nasıl Takip Edebilirim?

Aktif Kurye Nasıl Takip Edebilirim?

Kurye sizlerin istediği üzerine sizin dışınızda bir adresten diğer başka bir adrese kurye hizmeti vermektedir. Arabalı kurye motorlu kuryelerin taşımayacağı hacimde ki gönderiler için arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenilen taktirde doblo araçlarında taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta gönderilerinizi bir adresten diğer adrese arabalı kurye ile taşımaktayız. Gün içerisinde teslim yada 12 saat içerisinde teslim edilmek gönderilerinizi de abone pulu ve teslimat belgesi ile taşımaktayız. Firmamızın bünyesinde yer alan her gün nöbetçi kuryelerimiz hazır durumda beklemektedir.

ourcourier

Acil kurye kuryenizi acele istediğiniz taktirde kuryemiz direk olarak adresinize uğrar ve gönderilerinizi alarak teslim edilecek adrese mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gitmektedir. Bu işlem gerçekleşirken de kuryemiz başka bir adrese uğramaz ve gönderileriniz mesafeye bağlı olarak 30 ile 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirmektedir. Hızlı kurye firmamız bünyesinde de yer alan moto kurye personellerimiz, Ankara’nın bütün mahalle ve hatta sokaklarına aşina, bilgi ve deneyimine sahip şöförlerdir. Bu sebeple gönderileriniz teslim edilirken zamandan tasarruf politikamız en verimli şekilde gerçekleşmektedir.

Güvenilirlik firmamız, sektörde ki bir gereklilik olan kurye p1 yetki belgelerinde tanımlanan yasal denetimlere uygun şartlar altında da hizmetlerini devam ettirmekteyiz. Yaya kurye işletmemiz talebi üzerine, yaya kurye hizmetleri de vermektedir. Müracatınız üzere 1 günlük 1 haftalık peryot ve mesailer için firmamıza yaya dağıtıcılarımızı da gönderebiliriz.  Bilindiği üzere de evrak yada koli nakli için kurye firmalarından hizmet satın almak oldukça pahalı bir operasyon haline gelmiştir. Oysa ki evrak ve koli taşıma faaliyetleri yoğun olan firmalar evra, koli başı fiyat yerine yüklenici firma kadrosunda sürekli istihdam edilen sabit üctreli moto kurye yada yaya kurye hizmetini de satın alma yöntemi ile maliyetlerini olağanüstü aşağı çekebilmektedir.

Firmamız, talep doğrultusunda da devamlı olarak moto kurye yada yaya kurye hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmette kuryemiz mesai gün ve saatlerinde firmanız elemanı gibi şirket ofisinde  hizmeti hazır olarak beklemektedir.  İsterseniz de hizmette kullanılacak motorların hizmet alan firmamızca demirbaş olarak satın alınarak sürücümüze tahsisi de mümkün olabilir.  Fakat motorlu veya motorsu kuryeler nakil işi olmadığı zamanlarda da hizmet verdiği firmanın göstereceği diğer hizmetleri de yerine getirmektedir.