Acil Göndermeniz Gereken Evrak mı Var? Trafiği Dert Etmeyin!

Acil Göndermeniz Gereken Evrak mı Var? Trafiği Dert Etmeyin!

Sizlerin isteğiniz üzerine sizin dışında bir adresten diğer başka bir adrese kurye hizmeti de vermektedir. Arabalı kurye motorlu kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktirde doblo araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta gönderilerinizi bir adresten diğer bir adrese arabalı kurye ile taşımaktayız. Gün içerisinde teslim yada 12 saat içerisinde teslim edilmek gönderilerinizi abon pulu ve teslimat bölgesi ile taşımaktayız. Firmamız bünyesinde hergün nöbetçi kuryelerimizi hazır durumda beklemektedir.

Acil kurye kuryenizi acele istediğiniz taktide kuryemiz direk adresinize uğrar ve gönderilerinizi alıp teslim edilecek adrese mümkün olduğunca hızlı gitmektedir. Bu işlem gerçekleşirken kuryemiz başka bir hiç adrese uğramaz ve gönderiniz mesafeye bağlı 30 ile 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirir. Hızlı kurye firmamız bünyesinde bulunan moto kurye personellerimiz, Ankara’nın bütün mahalle hatta sokaklarına aşina, bilgi ve deneyimine sahip şöförlerdir. Bu sebeple gönderiniz teslim edilirken zamandan tasarruf politikamız en verimli şekilde gerçeklemiş olur. Güvenilirlik firmamız, sektörde ki bir gereklilik olan kurye p1 yetkibelgelerinde tanımlanan yasal denetimlere uygun şartlar altında hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte kuryeix hizmetlerimizden de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Yay kurye işletmemiz talebi üzerine, yaya kurye hizmetleri de vermektedir. Müracatınız üzerine 1 günlük 1 haftalık peryot ve mesailer için de firmanıza yaya dağıtıcılarımızı gönderebilirsiniz. Bilindiği üzere de evrak yada koli nakli için kurye firmalarından hizmet satın almak oldukça pahalı bir operasyon haline gelmiştir. Oysa ki evrak ve koli taşıma faatliyetleri yoğun olan firmalar evrak-koli başı fiyat yerine yüklenici firma kadrosunda da sürekli olarak istihdam edilen, sabit, ücretli moto kurye yada yaya kurye hizmetini satın alma yöntemi ile maliyetlerini olağanüstü aşağı çekebilmektedir. Firmamız, talep doğrultusunda devamlı olarak moto kurye yada yaya kurye hizmeti sunmaktadır.  Bu hizmette kuryeniz mesai gün ve saatlerinde firmanız elemanı gibi şirket ofisinde hizmete hazır olarak beklemektedir.

140122_54057

İsteğe bağlı olarak hizmette kullanılacak motorların hizmet alan firmanızda demirbaş olarak satın alınarak sürücümüze tahsisi de mümkündür. Ancak pratik uygulamalarda da çoğunlukla motoru kendsine veya taşeron firmaya ait olan kurye hizmeti daha çok tercih etmektedirler.

acil evrak ve dosyalarınız 1 km başı 15 tl gidiş dönüş mesafe dahil olmak kaydı ile hareket ettiği anda motor kurye km 15 tl işlemeye başlar

acil kurye çağırma hattı 0532 376 91 51

Sizlerde acil takviye edici gıda vitamin multivitamin c vitamini bağışlık destekleyen ürünlere sahip olmak isterseniz   www.balen.gen.tr  sitesinden sipariş verebilirsiniz  0542 476 9151 numaralı hattan sipariş verebilirsiniz